rodzinne WAKACJE w GÓRACH IZERSKICH

Już za parę dni, za dni parę… wakacje w Sudetach? Czemu nie? Mała, klimatyczna miejscowość Świeradów-Zdrój, kameralny rodzinny obiekt położony na uboczu, niewiele ponad 10 sąsiadów w domu –  Wieżyczki welcome to 🙂

 

Dlaczego u nas?

Może dlatego, że macie dookoła pół hektara ogrodu, dalej hektary lasu, dalej piękne izerskie szczyty, do których dojdziecie od nas pieszo! W bliskiej odległości dostępne są dobrze znane lokalne atrakcje, czyli kolej gondolowa Ski&Sun na Stóg Izerski, wieża widokowa Sky Walk, spacery z alpakami, sąsiedni AquaPark, muzealne sztolnie, centrum ekologiczne Izerka, leśne ścieżki edukacyjne na Zajęczniku i wiele innych atrakcji regionu.

Jest gdzie się wyszaleć! Kilometry szlaków rowerowych i ulubione single! A bliżej nas w ogrodzie: plac zabaw, mini park linowy i slacklining dla cierpliwych oraz tyrolką dla mniej cierpliwych. Leżak, trawa, ognisko, zabawa, grill = chill!

Każdy z rodzinnych pokoi i apartamentów wyposażony jest w prywatny aneks kuchenny. Dla naszych Gości mamy również przygotowaną ofertę lokalnych restauracji z rabatami na zamówienia.

W lecie zapraszamy serdecznie na pobyty 5-cio dniowe, oczywiście na 14-dni też można, a nawet trzeba, bo zwykle mówicie nam: fajnie, fajnie, ale za krótko!

 

 

 

 

rodzinne WAKACJE w GÓRACH IZERSKICH