rodzinne WAKACJE w GÓRACH IZERSKICH

Już za parę dni, za dni parę… wakacje w Polsce? Czemu nie? Mała, klimatyczna miejscowość Świeradów-Zdrój, kameralny rodzinny obiekt położony na uboczu, niewiele ponad 10 sąsiadów w domu –  Wieżyczki welcome to 🙂

 

Dlaczego u nas?

Może dlatego, że macie dookoła pół hektara ogrodu, dalej hektary lasu, dalej piękne izerskie szczyty, do których dojdziecie od nas pieszo! Jeśli musi być ciekawiej to tuż powyżej Wieżyczek zwiedzicie najwyższą w Polsce wieżę widokową Sky Walk, której otwarcie przewiduje się właśnie w sezonie lato 2021! Poza wieżą dobrze znane lokalne atrakcje, czyli kolej gondolowa Ski&Sun na Stóg Izerski, spacery z alpakami, sąsiedni AquaPark, muzealne sztolnie, centrum ekologiczne Izerka, leśne ścieżki edukacyjne na Zajęczniku i wiele innych atrakcji regionu.

Jest gdzie się wyszaleć! Kilometry szlaków rowerowych i ulubione single! A bliżej nas w ogrodzie: plac zabaw, mini park linowy i slacklining dla cierpliwych oraz tyrolką dla mniej cierpliwych. Leżak, trawa, ognisko, zabawa, grill = chill!

Każdy z rodzinnych pokoi i apartamentów wyposażony jest w prywatny aneks kuchenny. Dla naszych Gości mamy również przygotowaną ofertę lokalnych restauracji z rabatami na zamówienia lub polecimy Wam pyszny catering obiadowy, który nakarmi Was jak prawdziwa mama 😉

W lecie zapraszamy serdecznie na pobyty 5-cio dniowe od niedzieli do piątku lub 7-mio dniowe od – do:  pt/sb/nd. Oczywiście na 14-dni też można, a nawet trzeba, bo zwykle mówicie nam: fajnie, fajnie, ale za krótko!

 

 

 

 

rodzinne WAKACJE w GÓRACH IZERSKICH