rodzinne Boże Narodzenie w Górach Izerskich

Zapraszamy na rodzinny pobyt zimowy w okresie Świąt Bożego Narodzenia (21-27.12.2020 – minimum 4 doby).

Oferujemy wygodne, rodzinne apartamenty z dużym ogrodem, w których na pewno odpoczniecie od codzienności. Bliskość szlaków górskich i lasu to niewątpliwy atut Wieżyczek. Długie rodzinne wędrówki, pierwszy śnieg, jazda na sankach i kulig u sąsiada to nasza propozycja na Wasze Boże Narodzenie 2020.

 

 

Z uwagi na pandemię koronawirusa nie organizujemy wyżywienia w Wieżyczkach. Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w sąsiednim hotelu (Malachit Interferie) lub zamówienia kolacji do apartamentu w formie cateringu. Każdy z apartamentów posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Rezerwacji apartamentu możecie Państwo dokonać na naszej stronie wpisując wybraną datę pobytu oraz ilość osób-> poniżej opcja: zarezerwuj 

Rezerwacji posiłków/wyżywienia możecie Państwo dokonać kontaktując się bezpośrednio z Hotelem Malachit Interferie lub za naszym pośrednictwem.

CENNIK WYŻYWIENIA w hotelu Malachit Interferie (nie wliczone w cenę rezerwacji apartamentu w Wieżyczkach/opcjonalne):

KOLACJA WIGILIJNA: osoba dorosła 160 zł, dziecko do 13 rż. 110 zł, dziecko do 3 rż. 55 zł przy 1 pełnopłatnej osobie lub 0,00 zł przy 2  pełnopłatnych osobach. 

OBIADOKOLACJA ŚWIĄTECZNA 25.12 oraz 26.12: osoba dorosła 150 zł, dziecko do 13 rż. 105 zł, dziecko do 3 rż. 50 zł przy 1 pełnopłatnej osobie lub 0,00 zł przy 2  pełnopłatnych osobach. 
Cena zawiera:
Tradycyjną kolacje wigilijną z 12 daniami i wielu innymi potrawami + lampka wina,
Bufet deserów, ciast i owoców,
Napoje bez limitu (kawa, herbata, soki),
Spotkanie z Mikołajem i wręczenie prezentów,
Wspólne kolędowanie
*aby dokonać rezerwacji wymagana jest przedpłata 100% bezpośrednio na konto hotelu Malachit.

Rezerwacje rodzinne (kilku apartamentów) prosimy omówić z nami telefonicznie: 603 488 889

 

*** zapraszamy ***

rodzinne Boże Narodzenie w Górach Izerskich