GRUPY
Wieżyczki to kameralny obiekt przystosowany do obsługi pobytów grup zorganizowanych. Zarówno pobyt grana przyjaciół i rodziny, jak i wyjazd integracyjny udadzą się w Wieżyczkach! Poza apartamentami i pokojami dysponujemy niemałym ogrodem (blisko pół hektara) a także jadalnią (na potrzeby gości salą szkoleniową) oraz altaną grillową na dziedzińcu. Boisko i łąka otaczające domy sprawdzą się świetnie jako teren dla wspólnych aktywności i treningów.

Harmonogram i możliwości każdego wyjazdu omawiamy z Wami indywidualnie. Istnieje możliwość przygotowania posiłków oraz zorganizowania biesiady grillowo-ogniskowej. Sąsiedni hotel dysponuje profesjonalną salą szkoleniową, którą dbając o wczesną rezerwację terminu sprawnie dla Was wynajmiemy. Chętnie ugościmy dzieci i młodzież na wyjazdy szkolne oraz rodzinne. Zaprzyjaźnieni z nami instruktorzy sportów, nauczyciele jogi oraz trenerzy szkoleń team building chętnie przygotują dla Was oferty atrakcji i szkoleń towarzyszących wyjazdom zarówno prywatnym jak i firmowym. Ciepło zapraszamy przedszkola na zieloną - leśną szkołę wiosną oraz jesienią.

Grupom zainteresowanym szkoleniem rowerowym zapewniamy pomoc w wyborze sprawdzonych instruktorów z możliwością wypożyczenia nowych rowerów (również elektrycznych).

Grupy