WARUNKI REZERWACJI

Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi, ogólnymi warunkami rezerwacji, które odpowiedzą na sporo Państwa pytań. Gdy jednak mimo wszystko poniżesze informacje nie rozwiały wszystkich wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

W naszych apartamentach akceptujemy zwierzęta jednak konieczne jest ich wcześniejsze zgłoszenie. Koszt pobytu 50zł/pobyt.

Parking niestrzeżony: bezpłatnie.

Rezerwacji można dokonać przez stronę internetową, drogą e-mailową na adres: wiezyczki@serwer1941464.home.pl lub telefonicznie pod nr +48 603 48 88 89, bądź osobiście w willi.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% kosztów pobytu w ciągu 3 dni roboczych od daty przyjęcia przez pracownika recepcji wstępnej rezerwacji lub w terminie indywidualnie umówionym z właścicielem.

Wpłaty zadatku należy dokonać na rachunek: ARBARO Marcin Jędrzejewski Kościuszki 8, 59-850 Świeradów-Zdrój konto: mBank: 47 1140 2004 0000 3702 7866 4460

W tytule wpłaty należy wpisać : termin pobytu, nazwisko i kontaktowy numer telefonu.

Pozostałej części zapłaty za pobyt Gość winien dokonać w recepcji bezpośrednio w dniu przyjazdu.

Rezerwacja jest zobowiązująca dla obu stron dopiero po wpłacie zadatku.

Po upływie 7 dni roboczych od dnia przyjęcia wstępnej rezerwacji i braku wpłaty zadatku, obiekt ma prawo wynająć uprzednio zarezerwowane miejsca.

Rezygnacja z pobytu musi mieć formę pisemną lub e-mail.

Rezygnacja 30 do 15 dni przed rozpoczęciem pobytu – zwrot 50% zadatku – cennik standardowy

Poniżej 14 dni zadatek nie podlega zwrotowi.

Niewykorzystanie w całości świadczeń już opłaconych (np. skrócenie pobytu) – zwrot 10% kosztów.