MASAŻE W WILLI WIEŻYCZKI

MASAŻ KLASYCZNY

Zadaniem tego masażu jest poprawa stanu psychicznego i fizycznego pacjenta. Masaż klasyczny pomaga i zapobiega wielu dolegliwością z dziedziny ortopedii, neurologii. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięsnie, zmniejsza napięcie mięśniowe.

masaż częściowy 30min. cena: 50zł, całościowy 50min. cena 90zł

MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy w swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego. Wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej.

Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągnięcie maksymalnych wyników sportowych, jak i usunięcie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Na skutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji.

masaż częściowy 30min. cena: 60zł, całościowy 50 min. cena 120zł

MASAŻ RELAKSUJĄCY STÓP Z ELEMENTAMI REFLEKSPTERAPII

Skuteczna terapia stresu, bólu, chorób. Metoda ta wprowadza organizm w stan równowagi psychofizycznej, zapobiega chorobom, pomaga usunąć stresy. Wspomaga organizm w stanach przemęczenia, przepracowania. Najlepsza-najskuteczniejsza  terapia tzw. ,,ciężkich nóg”.

masaż częściowy 25 min. cena: 40zł

MASAŻ NA CIEPŁYM OLEJU

Celem tego masażu jest wprowadzenie naszego ciała i ducha w stan równowagi, będącej podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego. Zastosowane techniki tego masażu spowodują; odprężenie, oczyszczenie oraz pozbawienie toksyn z organizmu.

Masaż ciepłymi olejami jest szczególnie zalecany przy następujących dolegliwościach;

  • zaburzenia układu krążeniowego, nerwowego czy hormonalnego
  • chronicznym zmęczeniu i zatraceniu energii witalnej

masaż  60 min. cena: 110 zł

MASAŻ PUNKTOWY OKOŁOSTAWOWY

Masaż punktowy, określany także jako akupresura, jest formą bezigłowej akupunktury. Narodził sie w starożytnych Chinach i stamtąd został przeniesiony do Europy. Masaż punktowy to masaż leczniczy. Jego istotą jest dotykanie, głaskanie, uciskanie bądź opukiwanie określonych miejsc wokół danego stawu.

masaż częściowy  15 min.  cena: 35zł

MASAŻ RELKSUJĄCO – ODPRĘŻAJĄCY

Korzystne oddziaływanie na układ nerwowy sprawia, że masaż jest postrzegany jako skuteczny środek terapeutyczny powodujący poprawę ogólnego samopoczucia pacjenta. Masaż relaksujący zalecany jest osobom narażonym na duży stres emocjonalny oraz tym, których praca zawodowa wymaga długotrwałego przebywania w określonej pozycji ciała ( praca biurowa, itp. )

Zastosowanie aromaterapii w masażu relaksującym potęguje efekt  przyjemnego odprężenia i rozluźnienia gorsetu mięśniowego.

masaż  całościowy 50min. cena 100zł

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY

Masaż oparty jest na intensywnych, ugniataniach, rozcieraniach oraz oklepywaniach  z wykorzystaniem często przyrządów do masażu; kij bambusowy, rolki, bańka chińska.Zadaniem masażu wyszczuplającego jest rozbicie i rozdrobnienie tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przyspieszenie procesów metabolicznych, wzmocnienie tkanki łącznej.Do masażu wyszczuplającego używa się specjalnych kremów, balsamów stymulujących metabolizm komórek.

masaż częściowy 30min. cena: 60zł, całościowy 50 min. cena 110zł